AB Komoda 4D PORTOS 6

  • AB Komoda 4D PORTOS 6 Komody
Cena produktu
3 093 Kč
Dostupnost
21.10.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AB Komoda 4D PORTOS 6 AB

Komoda 4D PORTOS 6. Nábytková sestava PORTOS se skládá z 23 prvků, které lze použít pro pracovnu nebo obývací pokoj. Portos je moderní konstrukce v sonoma dub barvě sproušky a dýhy v tmavě hnědé barvě. Desky jsou vyrobeny z desek o tloušťce 32 mm potažená dýha ABS o síle 2 mm. Zásuvky jsou vybaveny kuličkovými vodítky. Nábytek je nový zabalení s návodem a kováním.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AB Komoda 4D PORTOS 6 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 3 093 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AB Komoda 4D PORTOS 6 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AB Komoda 4D PORTOS 6

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AB Komoda 4D PORTOS 6 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody AB
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy AB Komoda 4D PORTOS 6

Bazarové produkty AB většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AB Komoda 4D PORTOS 6 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: