AB Komoda GREY G3

  • AB Komoda GREY G3 Komody
Cena produktu
3 296 Kč
Dostupnost
21.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AB Komoda GREY G3 AB

Komoda GREY G3. Nábytek GREY v barevném provedení bílá s šedými doplňky je vhodná do tmavých obývacích pokojů a jídelen, které projasní a zesvětlí. Sestava Grey nabízí komody, vitríny, televizní stolek, konferenční stolky, polici a šatní skříně. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky odolné proti poškrábání. Prosklené části nábytku lze podsvítit LED nebo RGB osvětlením, který dodá celému kompletu na atraktivnosti.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AB Komoda GREY G3 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 3 296 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AB Komoda GREY G3 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AB Komoda GREY G3

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AB Komoda GREY G3 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody AB
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy AB Komoda GREY G3

Bazarové produkty AB většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AB Komoda GREY G3 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: