AB Komoda s vitrínou PORTOS 10

  • AB Komoda s vitrínou PORTOS 10 Komody
Cena produktu
5 802 Kč
Dostupnost
22.09.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AB Komoda s vitrínou PORTOS 10 AB

Komoda s vitrínou PORTOS 10. Nábytková sestava PORTOS se skládá z 23 prvků, které lze použít pro pracovnu nebo obývací pokoj. Portos je moderní konstrukce v sonoma dub barvě sproušky a dýhy v tmavě hnědé barvě. Desky jsou vyrobeny z desek o tloušťce 32 mm potažená dýha ABS o síle 2 mm. Zásuvky jsou vybaveny kuličkovými vodítky. Nábytek je nový zabalení s návodem a kováním.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AB Komoda s vitrínou PORTOS 10 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 5 802 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AB Komoda s vitrínou PORTOS 10 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AB Komoda s vitrínou PORTOS 10

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AB Komoda s vitrínou PORTOS 10 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody AB
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy AB Komoda s vitrínou PORTOS 10

Bazarové produkty AB většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AB Komoda s vitrínou PORTOS 10 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: