AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej

  • AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej Šatní skříně
Cena produktu
2 799 Kč
Dostupnost
26.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej AB

Šatní skříň MARINO M15. Nábytkový systém MARINO je estetický s vkusnými doplňky. Boky, police a čela jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm. Desky jsou vytobena z 54 mm. Nábytek je velmi pevný a kvalitní. Marino obsahuje 33 prvků skříňě, komody, stoly, police, vitríny, regály a postel. Barevné provedení sestavy je kaštan venge/nabucco nebo dub sonoma. Z této sestavy, která je víceúčelová můžete složit obývací stěnu, ložnici, pokoj pro teenagera nebo pracovnu. Připravili jsme pro Vás 4x obývací pokoje, 1x ložnici, 1x pracovnu a 1x dětský pokoj pro lepší představu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 2 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Šatní skříně AB
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Šatní skříně.

Slevy AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej

Bazarové produkty AB většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AB Šatní skříň MARINO M15 výprodej je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: