ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l

  • ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l Vývojky
Cena produktu
450 Kč
Dostupnost
Je skladem 08.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l Diafine

Acufine je jednosložková prášková vývojka. Připravuje se za teploty destilované vody kolem 30 °C (70–90 °F). Po namíchání vývojky dochází k mírnému zabarvení, to ovšem nemá vliv na vliv na její chemické vlastnosti. Aby nedošlo k oxidaci, doporučuje se vývojku Acufine skladovat... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 450 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 96727500794.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vývojky Diafine
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Vývojky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Vývojky Diafine, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l

Bazarové produkty Diafine většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ACUFINE negativní vývojka prášková na 0,95 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: