ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý

  • ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý USB Flash disky
Cena produktu
180 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý A-Data

Na podrobném popisu k produktu ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 180 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4718050609604.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v USB Flash disky A-Data
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Počítačové příslušenství. nejlevnější USB Flash disky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů USB Flash disky A-Data, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý

Bazarové produkty A-Data většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADATA Flash Disk 16GB USB 2.0 Classic - černý je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: