ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený

  • ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený Externí disky
Cena produktu
2 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený A-Data

Specifikace: Kapacita: 2TB Formát pevného disku: 2,5" Rozhraní a napájení: USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0/1.1) Barva: černá Zavinovací USB kabel - USB kabel je navinut do otvoru vnějšího pláště na disku, a poskytuje tak elegantní řešení. Vojenské testy proti... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712366963405.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Externí disky A-Data
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Paměťová média, obaly. nejlevnější Externí disky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Externí disky A-Data, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený

Bazarové produkty A-Data většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADATA HD720 HDD externí disk 2TB USB 3.0 zelený je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: