adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL

  • adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL Pánská trička
Cena produktu
599 Kč
Dostupnost
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL adidas

Pánské volnočasové tričko Adidas Barcode, vyrobené ze 100% bavlny. Zajistí vám pohodlí při sportu i běžném nošení.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 599 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4059326492392.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská trička adidas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Pánské oblečení. nejlevnější Pánská trička.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská trička adidas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL

Bazarové produkty adidas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží adidas Barcode pánské tričko bílé, vel. XL je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: