adidas Grappling MMA, vel. L

  • adidas Grappling MMA, vel. L Pytle a hrušky
Cena produktu
649 Kč
Dostupnost
19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar adidas Grappling MMA, vel. L adidas

Tréninková MMA rukavice na suchý zip. Je vyrobena z odolného PU materiálu s měkkou pěnovou vložkou pro ochranu a pohodlí.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte adidas Grappling MMA, vel. L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 649 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit adidas Grappling MMA, vel. L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051022005014.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze adidas Grappling MMA, vel. L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí adidas Grappling MMA, vel. L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pytle a hrušky adidas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Bojové sporty. nejlevnější Box. nejlevnější Pytle a hrušky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pytle a hrušky adidas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy adidas Grappling MMA, vel. L

Bazarové produkty adidas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží adidas Grappling MMA, vel. L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: