adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3

  • adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3 Kopačky
Cena produktu
899 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3 adidas

Herní kreativita vyhrává zápasy. Dokaž to. Jsi připravený na všechny herní situace. Kdo, kdy a jak. Ty máš hlavní slovo. Ovládni hru s kopačkami Predator. Tyto kopačky se pyšní měkkým, syntetickým, anatomicky navrženým svrškem, který pevně a pohodlně přil... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 899 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4059323435644.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kopačky adidas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Kopačky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Kopačky adidas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3

Bazarové produkty adidas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží adidas Predator 18.4 FxG, vel. 44 2/3 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: