ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l

  • ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l Ustalovače
Cena produktu
155 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l Adox

Charakteristika Optimální délka ustálení jsou 4 minuty (pro filmy) / 1-5 minut (pro papíry) při teplotě roztoku (20°C) a poměru ředění 1+9 (1:10). Kapacita 1000ml koncentrátu odpovídá 90 filmům nebo 450 listů fotopapírů (rozměr 20x25 cm). Pracovní roztok je vhodné pro dosažení... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 155 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243552827.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ustalovače Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ustalovače.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ustalovače Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX ADOFIX P (Orwo A300) práškový ustalovač 5 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: