ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml

  • ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml Ustalovače
Cena produktu
150 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml Adox

Charakteristika Optimální délka ustálení jsou 4 minuty (pro filmy) / 1-5 minut (pro papíry) při teplotě roztoku (20°C) a poměru ředění 1+9 (1:10). Kapacita 1000ml koncentrátu odpovídá 90 filmům nebo 450 listů fotopapírů (rozměr 20x25 cm). Pracovní roztok je vhodné pro dosažení... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 150 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243552124.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ustalovače Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ustalovače.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ustalovače Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX ADOFIX Plus rychloustalovač 500 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: