ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml

  • ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml Ostatní fotochemie
Cena produktu
130 Kč
Dostupnost
Je skladem 05.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml Adox

Na podrobném popisu k produktu ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 130 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243552094.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX ADOFLO smáčedlo 100 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: