ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml

  • ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml Vývojky
Cena produktu
240 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml Adox

Na podrobném popisu k produktu ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 240 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243552001.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vývojky Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Vývojky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Vývojky Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX ADONAL/RODINAL 500 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: