ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l

  • ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l Ostatní fotochemie
Cena produktu
320 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.01.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l Adox

Charakteristika ADOLUX ADOSTOP je kyselá přerušovací lázeň využívající kyseliny citrónové jako aktivní přísady. Účinky se projeví okamžitým pozastavením nežádoucího převolávání stříbra obsaženého ve světlocitlivé vrstvě fotografického materiálu. Vhodná pro ruční... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 320 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243552216.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX ADOSTOP ECO přerušovač 1 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: