ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač

  • ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač Ostatní fotochemie
Cena produktu
240 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač Adox

Charakteristika Kyselá přerušovací lázeň využívající kyseliny octové jako aktivní přísady. Účinky se projeví okamžitým pozastavením nežádoucího převolávání stříbra obsaženého ve světlocitlivé vrstvě fotografického materiálu. Vhodná pro ruční i strojní zpracování... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 240 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243552193.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX kyselina octová 60% 1 l přerušovač je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: