ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml

  • ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml Vývojky
Cena produktu
160 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml Adox

Na podrobném popisu k produktu ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 160 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243553664.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vývojky Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Vývojky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Vývojky Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX NEUTOL Eco pozitivní vývojka 250 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: