ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l

  • ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l Vývojky
Cena produktu
340 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l Adox

Charakteristika Pozitivní vývojka Adox Adolux Adotol NE je primárně určena pro zpracování černobílých fotografických papírů, ať na RC nebo barytové podložce, avšak v některých případech (je-li vyžadován hrubozrnný efekt či vysoký kontrast - např.: u filmů Kodak Tri-X, Ilford... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 340 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260243552018.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vývojky Adox
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Vývojky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Vývojky Adox, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l

Bazarové produkty Adox většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ADOX NEUTOL NE pozitivní vývojka 1,25 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: