AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI

  • AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI Stativové hlavy
Cena produktu
1 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI Afi

AFI MRP01 je vhodná pro: Mobilní telefony s Android 2.3.3 a iOS 4.0 a novější Kamery GoPro Hero Malé fotoaparáty Mini-SLR (mini zrcadlovky) Technická specifikace: Výdrž baterie v pohotovostním režimu: cca 12 h Výdrž baterie v provozu: cca 9 h Rychlost otáčení: 2-5... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6970389140014.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Stativové hlavy Afi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Stativové hlavy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Stativové hlavy Afi, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI

Bazarové produkty Afi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AFI MRP01 elektronická panoramatická hlava MINI je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: