AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro

  • AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro Příslušenství ke sportovním kamerám
Cena produktu
3 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 07.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro Afi

Pracovní režimy: 1. Částečně sledovací režim: úhel stoupání a úhel rotace jsou konstantní, čelní úhel bude plynule následovat směr pohybu držáku. 2. Sledovací režim: úhel rotace je konstantní, úhel stoupání a čelní úhel kamery budou plynule následovat směr pohybu držáku. 3.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 3 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594158693150.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství ke sportovním kamerám Afi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější TV a video příslušenství. nejlevnější Příslušenství ke sportovním kamerám.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství ke sportovním kamerám Afi, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro

Bazarové produkty Afi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AFI VS-3SG Stabilizátor Gimbal pro GoPro je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: