AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20

  • AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20 Papíry do tiskáren
Cena produktu
260 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20 Agfa

Na podrobném popisu k produktu AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20 pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 260 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4250164806987.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Papíry do tiskáren Agfa
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Tiskárny a příslušenství. nejlevnější Papíry do tiskáren.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Papíry do tiskáren Agfa, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20

Bazarové produkty Agfa většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AGFA inkjet 260g High Gloss Professional A4/20 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: