AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků

  • AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků Klasické fotoaparáty
Cena produktu
195 Kč
Dostupnost
Je skladem 09.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků Agfa

Objektiv s ohniskem 35 mm je založen na principu fixfocus a optimální vzdálenost fotografování je od 1m až po nekonečno. Fotoaparát svým vlastníkům poskytuje snímky s lehce měkkým podáním, které své uplatnění může najít například při portrétování před hradbami středověké... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 195 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4250255100185.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Klasické fotoaparáty Agfa
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Klasické fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Klasické fotoaparáty Agfa, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků

Bazarové produkty Agfa většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AGFA LeBox jednorázový fotoaparát s bleskem ISO 400/27 snímků je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: