AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků

  • AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků Klasické fotoaparáty
Cena produktu
250 Kč
Dostupnost
Je skladem 07.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků Agfa

Objektiv s ohniskem 35 mm je založen na principu fixfocus a optimální vzdálenost fotografování je od 1m až po nekonečno. Fotoaparát svým vlastníkům poskytuje snímky s lehce měkkým podáním, které své uplatnění může najít například při portrétování před hradbami středověké... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 250 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4250255100772.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Klasické fotoaparáty Agfa
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Klasické fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Klasické fotoaparáty Agfa, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků

Bazarové produkty Agfa většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AGFA LeBox Ocean jednorázový fotoaparát pod vodu ISO 400/27 snímků je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: