Alpina Carapax černá, vel. 52-57

  • Alpina Carapax černá, vel. 52-57 Cyklistické helmy
Cena produktu
2 799 Kč
Dostupnost
19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Alpina Carapax černá, vel. 52-57 Alpina

V oblasti enduro je CARAPAX jedním z nejlehčích modelů na trhu. Její nízká hmotnost je způsobena výrobou, ve které je horní část helmy připojena přímo k Hi-EPS. Helma má prodloužený zátylek a hluboké posazení na hlavě zajišťuje vaše bezpečí.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Alpina Carapax černá, vel. 52-57 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 2 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alpina Carapax černá, vel. 52-57 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023207134.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Alpina Carapax černá, vel. 52-57

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Alpina Carapax černá, vel. 52-57 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické helmy Alpina
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické helmy.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklistické helmy Alpina, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Alpina Carapax černá, vel. 52-57

Bazarové produkty Alpina většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Alpina Carapax černá, vel. 52-57 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: