Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61

  • Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61 Snowboardové přilby
Cena produktu
4 499 Kč
Dostupnost
20.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61 Alpina

Lyžařská helma s jedinečným designem. Nárazuvzdorná skořepina z polykarbonátu poskytuje maximální bezpečí při nárazu. Zabudovaný štít Hybrid Mirror zvyšuje kontrasty a chrání oči před UV zářením. Tvar štítu zajišťuje ničím nerušený 180° rozhled.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 4 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051024958882.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Snowboardové přilby Alpina
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Snowboarding. nejlevnější Snowboardové přilby.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Snowboardové přilby Alpina, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61

Bazarové produkty Alpina většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Alpina Jump 2.0 HM black matt, vel. 59-61 je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: