Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57

  • Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57 Cyklistické helmy
Cena produktu
2 199 Kč
Dostupnost
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57 Alpina

Díky neustálému vývoji a dokonalému uchycení je Mythos 3.0 od Alpiny jednou z nejdokonalejších cyklistických helem.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 2 199 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023207110.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické helmy Alpina
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické helmy.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklistické helmy Alpina, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57

Bazarové produkty Alpina většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Alpina Mythos 3.0 černá-antracit, vel. 52-57 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: