Alpina Rootage bílá, vel. 57-62

  • Alpina Rootage bílá, vel. 57-62 Cyklistické helmy
Cena produktu
3 999 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Alpina Rootage bílá, vel. 57-62 Alpina

Helma Rootage je jedna z nejbezpečnějších helem of Alpiny. Díky karbonovým panelům je helma odolnější, lehčí a velké větrací otvory umožňují co největší možnou ventilaci. Ke své bezpečnosti je navíc také velice pohodlná.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Alpina Rootage bílá, vel. 57-62 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 3 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alpina Rootage bílá, vel. 57-62 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023150430.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Alpina Rootage bílá, vel. 57-62

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Alpina Rootage bílá, vel. 57-62 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické helmy Alpina
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické helmy.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklistické helmy Alpina, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Alpina Rootage bílá, vel. 57-62

Bazarové produkty Alpina většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Alpina Rootage bílá, vel. 57-62 je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: