Alwi Komoda NEO NKB50

  • Alwi Komoda NEO NKB50 Komody
Cena produktu
2 506 Kč
Dostupnost
26.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Alwi Komoda NEO NKB50 Alwi

Komoda NEO NKB50. Sektorový nábytek NEO je vhodný do obývacích pokojů, ložnic a jídelen. Je vyráběn v 11 barevných provedení (kalvados, jasan, san remo tmavý, olše, levkas, buk, sonoma čokoláda, wenge, san remo světlý, švestka a za příplatek bílá). Systém nabízí komody, televizní stolky, konferenční stolky, police, postele, skříně a vitríny. Je vyroben z kvalitní LTD desky odolné proti poškrábání.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Alwi Komoda NEO NKB50 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 2 506 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alwi Komoda NEO NKB50 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Alwi Komoda NEO NKB50

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Alwi Komoda NEO NKB50 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Alwi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Alwi Komoda NEO NKB50

Bazarové produkty Alwi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Alwi Komoda NEO NKB50 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: