Amino Mix Method mix 1kg

  • Amino Mix Method mix 1kg Krmítkové směsi, method mixy
Cena produktu
128 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Amino Mix Method mix 1kg Amino Mix

Vnadicí směs na velké kapry, neboli Method mix je velmi účinnou zbraní a jeho použití může v určitých situacích znamenat rozdíl mezi velkým množstvím záběrů a úplným nezájmem kaprů. Vnadicí směs na velké kapry, neboli Method mix je velmi účinnou zbraní a jeho použití může v určitých situacích znamenat rozdíl mezi velkým množstvím záběrů a úplným nezájmem kaprů. Je výborný na krmítku nebo jako obalovačka olova či háčku s nástrahou. Je nepřekonatelný i jako velká vyvážecí koule na vaší koncové udici. Je vyrobena z kvalitní islandské rybí moučky, pečlivě pražených konopných semen a dalších olejnatin a se sladkovodním korýšem. Obsahuje hydrotermicky upravené obiloviny, ochucené NHDC sladidlem, které v kombinaci s Robin red dodává směsi pro kapry velmi atraktivní, sladce pikantní chuť. V neposlední řadě směs obsahuje osvědčené kapří magnety, jako mušlovou moučku, betaine a mix esenciálních aminokyselin. Method mixy nabízí celou škálu možností použití a jsou velmi účinné v průběhu celé sezóny. Pokud lovíme v krátkém časovém úseku, na závodech nebo na revírech, kde se vyskytují především kapři nebo amuři, bude lov s method mixem vždy účinnější než cokoliv jiného. Method mixy plníme klasicky do krmítek nebo jimi obalujeme olova. Můžeme vytvořit menší kouli kolem háčku s nástrahou, pro nahazování nebo velkou kouli na vyvážení. Method mixy můžeme rozmíchat s některým z našich boosterů a napěchovat s ním PVA punčochu nebo sáček. Pokud mix zpracujete s rozšlehaným vajíčkem ( asi 100g mixu na 1 vejce ) , získáte skvělou obalovací pastu. Z této pasty můžete uválet i kuličku, kterou 2 minuty povařte a použijte jako nástrahu, která se bude perfektně hodit k lovu s konkrétním method mixem. Pokud si chcete vyrobit větší množství vnadících koulí, osvědčil se mi následující postup: Do plastového vědra s víkem nasypejte 2 kg kukuřičného šrotu a zalejte vařící vodou ( aby byl šrot lehce potopený ). Promíchejte, zakryjte víkem a počkejte až směs zchládne a vznikne kukuřičná polenta. Přimíchejte vámi zvolený method mix (1kg), přidejte trochu nástrah, na které budete lovit a zpracujte na vnadící koule. Získáte velké množství levné a účinné návnady, která vás při správném použití nikdy nezklame... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Amino Mix Method mix 1kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 128 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Amino Mix Method mix 1kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Amino Mix Method mix 1kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Amino Mix Method mix 1kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krmítkové směsi, method mixy Amino Mix
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Krmítkové směsi, method mixy.

Slevy Amino Mix Method mix 1kg

Bazarové produkty Amino Mix většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Amino Mix Method mix 1kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: