Anilinové retuš. a color. barvy

  • Anilinové retuš. a color. barvy Retušovací barvy a štětce
Cena produktu
85 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Anilinové retuš. a color. barvy

Charakteristika Všechny produky od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH zařazeného do školního sortimentu byly navrženy a přizpůsobený potřebám svých uživatelů, zejména dětí. kompletní výběr psacích a rýsovacích potřeb, pastelky, sešity a bloky, pryže a mnoho dalších pomůcek do školních lavic podněcují dětskou fantazii a současně přesně odpovídá ergonomii dětských rukou. Stránky výrobce (CZ) ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Anilinové retuš. a color. barvy z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 85 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Anilinové retuš. a color. barvy s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2002935800005.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Anilinové retuš. a color. barvy

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Anilinové retuš. a color. barvy na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Retušovací barvy a štětce
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Retušovací barvy a štětce.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Retušovací barvy a štětce , které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy Anilinové retuš. a color. barvy

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Anilinové retuš. a color. barvy je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: