ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks

  • ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks Baterie nabíjecí
Cena produktu
140 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks Ansmann

Profesionální AA dobíjecí baterie NiMH 1,2V s kapacitou 2850 mAh. Extrémní výdrž a rychlonabíjecí. Záruka 24. měsíců.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 140 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4013674352128.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Baterie nabíjecí Ansmann
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Baterie. nejlevnější Baterie nabíjecí.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Baterie nabíjecí Ansmann, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks

Bazarové produkty Ansmann většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ANSMANN AA NiMH 2850mAh / 1ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: