ANSMANN Energy 8 Plus

  • ANSMANN Energy 8 Plus Foto - Video nabíječky a zdroje - originální
Cena produktu
2 190 Kč
Dostupnost
Je skladem 07.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ANSMANN Energy 8 Plus Ansmann

Mikroprocesorem řízená Hi-tech (100-230V) nabíječka Ansmann pro NiCd a NiMH akumulátory,1-6 typu AA , nebo AAA, nebo 1-4 typu C nebo D a 1-2 9V, Současně lze nabíjet jakékoliv kombinace uvedených akumulátorů. Automatické rozpoznání NiCd a NiMH akumulátorů, ryclý test kapacity při... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ANSMANN Energy 8 Plus z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 190 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ANSMANN Energy 8 Plus s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4013674207442.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ANSMANN Energy 8 Plus

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ANSMANN Energy 8 Plus na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Ansmann
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video nabíječky a zdroje - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Ansmann, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ANSMANN Energy 8 Plus

Bazarové produkty Ansmann většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ANSMANN Energy 8 Plus je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: