ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE

  • ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE Foto - Video baterie - originální
Cena produktu
95 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE Ansmann

Nové baterie maxE spojují výhody nabíjecích a nenabíjecích bateriích. Díky nejnovější technologii mají nové maxE velmi nízké samovybíjení oproti tradičním nabíjecím bateriím. Tím jsou velmi vhodné pro použití ve všech přístrojích od dálkového ovládání až po digitální... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 95 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4013674354429.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video baterie - originální Ansmann
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video baterie - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video baterie - originální Ansmann, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE

Bazarové produkty Ansmann většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ANSMANN maxE AA NiMH 2500 mAh / 1ks AKCE je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: