ANSMANN Powerline 8

  • ANSMANN Powerline 8 Foto - Video nabíječky a zdroje - originální
Cena produktu
1 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ANSMANN Powerline 8 Ansmann

Technická data: Vstup: 100-240V AC / 50-60Hz (pro použití na celém světě) Doba nabíjení pro Mignon AA 1000mAh: 2.4h Nabíjecí proud: 500 mA Vybíjecí proud: 200 mA  Nabíjení přes USB konektor: 5V / 1000m Technické parametry: Výška 139,0 mm Délka 120,0 mm Šířka 31,0 mm Hmotnost (netto) 0,362 kg Napětí vstupní 100-240 V AC / 50-60 V Vybíjecí proud - max. 200 mA Nabíjecí proud 500 mA Napětí výstupní 5V USB V ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ANSMANN Powerline 8 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ANSMANN Powerline 8 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ANSMANN Powerline 8

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ANSMANN Powerline 8 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Ansmann
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video nabíječky a zdroje - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Ansmann, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ANSMANN Powerline 8

Bazarové produkty Ansmann většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ANSMANN Powerline 8 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: