APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT

  • APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT Předsádky a redukce
Cena produktu
24 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT Aputure

Novinkou oproti předchozí verzi DEC Lens jsou tzv šedé filtry (Vari-ND / neutrální hustotou). Nový prosince VARI-ND je dodáván se speciálními šedými filtry, které lze vyrovnat z ND8 do ND2048. Pokud není potřeba použít fltr,  je v sadě k dispozici také transparentní čočka. Jedná... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 24 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214409110.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Předsádky a redukce Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Předsádky a redukce.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Předsádky a redukce Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE dálkově ovládaný DEC Vari-ND pro objektivy Canon na MFT je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: