APUTURE GT-280B stativ pod světla

  • APUTURE GT-280B stativ pod světla Stativy na studiová světla
Cena produktu
1 290 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE GT-280B stativ pod světla Aputure

Technické parametry operační výška: 110-280 cm výška složeného stativu: 96 cm čistá hmotnost: 3 kg nosnost: 5 kg průměr jednotlivých sekcí stativu: 25 / 30 / 35 mm průměr noh stativu: 22 mm Stránky výrobce (CZ)... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE GT-280B stativ pod světla z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 290 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE GT-280B stativ pod světla s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214404658.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE GT-280B stativ pod světla

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE GT-280B stativ pod světla na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Stativy na studiová světla Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Studiová fototechnika. nejlevnější Stativy na studiová světla.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Stativy na studiová světla Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE GT-280B stativ pod světla

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE GT-280B stativ pod světla je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: