APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K

  • APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K Studiová světla
Cena produktu
17 990 Kč
Dostupnost
03.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K Aputure

Zařízení lze napájet klasicky ze sítě nebo také pomocí baterií typu V-Mount, které nejsou součástí balení a je potřeba je zakoupit samostatně. Velmi tiché chlazení Světlo se také pyšní pozoruhodným systémem řízení teploty, který se aktivuje automaticky nebo manuálně.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 17 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214409011.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Studiová světla Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Studiová fototechnika. nejlevnější Studiová světla.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Studiová světla Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE Light Storm LS C120D Kit - COB 6000 K je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: