APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon

  • APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon Blesky
Cena produktu
1 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 21.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon Aputure

Kruhové světlo lze uchytit pomocí redukcí na objektiv nebo přímo do sáněk blesku, případně lze použít jako stále osvětlení z ruky. Zdrojem energie jsou 4 tužkové AA baterie. Zatímco se reflektorová část umisťuje pomocí závitových redukcí před přední člen objektivu, zdrojovou... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214402500.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Blesky Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Blesky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Blesky Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE makrosvětlo s bleskem kruhové AHL-HN100 Amaran pro Nikon je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: