APUTURE mikrofon klopový A-lav

  • APUTURE mikrofon klopový A-lav Mikrofony
Cena produktu
1 390 Kč
Dostupnost
16.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE mikrofon klopový A-lav Aputure

Maximální SPL: ?100dB (@ 1kHz, 1% THD do 1K) Frekvenční rozsah: 50 ~ 20 kHz THD: <1% Výstupní impedance: 800? Dynamic Range: 114 dB (až IEC651) Citlivost: -45 DB ± 2 dB re 1V / Pa @ 1kHz Napájení: P10440D Vstupní napětí: DC3.7V Signál / šum: ?65dB SPL (@ 1kHz, rel... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE mikrofon klopový A-lav z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE mikrofon klopový A-lav s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214408649.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE mikrofon klopový A-lav

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE mikrofon klopový A-lav na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Mikrofony Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Audio. nejlevnější Mikrofony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Mikrofony Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE mikrofon klopový A-lav

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE mikrofon klopový A-lav je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: