APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety

  • APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety Mikrofony
Cena produktu
990 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety Aputure

Vybraná specifikace Vyzařovací diagram: Všesměrový  Maximum SPL: >=100dB (@ 1 kHZ, 1% THD into 1 K ohm)  Frekvenční rozsah: 50-20 kHz  THD: <1%  Výstupní impedance: 800 Ohm Dynamický rozsah: 114 dB (per IEC651)  Citlivost: -45dB +- 2dB re 1V/Pa @ 1 kHZ  Napájení:... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214408762.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Mikrofony Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Audio. nejlevnější Mikrofony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Mikrofony Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE mikrofon klopový A-lav ez pro smartfony a tablety je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: