APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone

  • APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone Mikrofony
Cena produktu
5 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone Aputure

Specifikace digitálního klopového mikrofonu všesměrový vyzařovací diagram vzorkovací frekvence 96KHz (vzorkování využívané v DVD-Audio, Blu-ray a HD DVD) přenosová rychlost 24 bit maximální akustický tlak 130 dB SPL (1 kHz, T.H.D. 1% do 1K) kmitočtový rozsah 50 Hz... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 5 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214408915.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Mikrofony Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Audio. nejlevnější Mikrofony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Mikrofony Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE mikrofon klopový A.Lyra pro iPhone je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: