APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x

  • APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x Dálkové ovládání k fotoaparátům
Cena produktu
290 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x Aputure

  Kompatibilita: Nikon D300S, D3, D3X Obsah balení: dálková kabelová spoušť s displejem USB kabel pro nabíjení adaptér 220V pro USB držák spouště se stativovým závitem kabel pro propojení s fotoaparátem propojovací kabel AV/spoušť prodlužovacím 2 m kabel Stránky... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 290 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214400292.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Dálkové ovládání k fotoaparátům Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Dálkové ovládání k fotoaparátům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Dálkové ovládání k fotoaparátům Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE spoušť kabelová s displejem Gigtube GT1N II pro Nikon D300s/D3/D3s/D3x je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: