APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax

  • APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax Příslušenství k bleskům
Cena produktu
1 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax Aputure

  Kompatibilita:   Pentax K200, K110D Super, K110D, K100D, K20D, K10D, K-7,K-5, Kr, Kx, *istDS2,*istDS, *istD, *ist, MZ-6, MZ-L, ZX-L Obsah balení: přijímač vysílač baterie 2x AAA (vysílač) a 2x AAA (přijímač) balení neobsahuje propojovací kabel k fotoaparátu stránky... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214401749.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k bleskům Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Příslušenství k bleskům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství k bleskům Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE spoušť rádiová foto/blesk TrigMaster MXII-P pro Pentax je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: