APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5

  • APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5 Příslušenství k bleskům
Cena produktu
890 Kč
Dostupnost
Je skladem 03.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5 Aputure

Kompatibilita: Nikon D300S, D3X, D3, D700, D300, D200 Fujifilm S5 Pro, S3 Pro Obsah balení: Aputure Trigmaster Plus 2.4G kabel pro propojení s fotoaparátem kabel pro propojení se zábleskovým světlem (3,5 mm Jack a 2,5mm Jack) redukce baterie 2x AAA Stránky výrobce (EN) ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2035647620036.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k bleskům Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Příslušenství k bleskům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství k bleskům Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE spoušť vysílač/přijímač TrigMaster Plus TX1N pro Nikon D800/D4/5 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: