APUTURE videosvětlo AL-M9

  • APUTURE videosvětlo AL-M9 Blesky
Cena produktu
2 190 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar APUTURE videosvětlo AL-M9 Aputure

Hodnota CRI (index podání barev) a TLCI (index shody pro televizní osvětlení) je více než 95, což znamená, že barevné podání odpovídá přirozenému dennímu světlu.  Výdrž akumulátoru závisí na intenzitě jasu a pohybuje se v rozmezí 1,75 hodiny (maximální jas) až 13... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte APUTURE videosvětlo AL-M9 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 190 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit APUTURE videosvětlo AL-M9 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6947214408427.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze APUTURE videosvětlo AL-M9

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí APUTURE videosvětlo AL-M9 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Blesky Aputure
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Blesky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Blesky Aputure, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy APUTURE videosvětlo AL-M9

Bazarové produkty Aputure většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží APUTURE videosvětlo AL-M9 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: