Arkos Komoda LUXOR 6

  • Arkos Komoda LUXOR 6 Komody
Cena produktu
3 512 Kč
Dostupnost
26.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Arkos Komoda LUXOR 6 Arkos

Komoda LUXOR 6 z nábytkové sestavy Luxor. Sestava nabízí komody, skříně, televizní stolky, noční stolek, konferenční stolek, vitríny, pracovní stůl, poličku, regál a zejména postele tří šíří. Proto se tento nábytek může použít do obývacích pokojů, pracoven, jídelen a ložnic. Hlavní barvou je wenge, která lze doplnit o barvu jasan nebo roble. V barvě wenge je korpus nábytku. Jasan a roble je použit na čelní desky. Za zmínku stojí stříbrné obloukové nožičky, které dodávají šmrnc každému kusu nábytku. Vitríny a prosklená komoda je vybavena Led osvětlením v bílé nebo modré barvě a je již v ceně nábytku.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Arkos Komoda LUXOR 6 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 3 512 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Arkos Komoda LUXOR 6 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Arkos Komoda LUXOR 6

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Arkos Komoda LUXOR 6 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Arkos
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Arkos Komoda LUXOR 6

Bazarové produkty Arkos většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Arkos Komoda LUXOR 6 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: