ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000

  • ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000 Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
5 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000 Artisan

Technické parametry vnitřní rozměry: 27,5 x 12,5 x 10 cm vnější rozměry: 28 x 20,5 x 12 cm hmotnost: 723 g materiál: acryl canvas, italská kůže kapacita: 2 bezzrcadlovky s nasazenými objektivy, klopový mikrofon, iPad vyrobeno v Japonsku ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 5 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Artisan
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Artisan, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000

Bazarové produkty Artisan většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ARTISAN&ARTIST brašna ACAM-9000 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: