ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé

  • ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
3 200 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé Artisan

Technické specifikace Barva: hnědá Velikost (Š x V x H): 143 x 80 x 40 mm Váha: 69 g Materiál: italská kůže, PE, PU Vyrobeno v Japonsku ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 3 200 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4530445593004.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Artisan
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty Artisan, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé

Bazarové produkty Artisan většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ARTISAN&ARTIST pouzdro ochranné LMB-M pro Leicu M (Typ 240/262) hnědé je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: