Atomic Redster CS, vel. 173

  • Atomic Redster CS, vel. 173 Sjezdové lyže
Cena produktu
11 999 Kč
Dostupnost
13.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Atomic Redster CS, vel. 173 Atomic

Atomic Redster CS jsou univerzální a snadno ovladatelné lyže, vhodné pro pokročilé lyžaře. Power Woodcore / Densolite je velmi tuhé dřevěné jádro používané u výkonnostních lyží. Zkrácená titanová vrstva pod jádrem nabízí skvělou torzní pevnost a tlumení.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Atomic Redster CS, vel. 173 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 11 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Atomic Redster CS, vel. 173 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0887445160243.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Atomic Redster CS, vel. 173

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Atomic Redster CS, vel. 173 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Atomic
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

Slevy Atomic Redster CS, vel. 173

Bazarové produkty Atomic většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Atomic Redster CS, vel. 173 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: