Atomic Vantage WMN X72, vel. 148

  • Atomic Vantage WMN X72, vel. 148 Sjezdové lyže
Cena produktu
6 499 Kč
Dostupnost
03.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Atomic Vantage WMN X72, vel. 148 Atomic

Univerzální dámské lyže vhodné pro začínající a lehce pokročilé lyžařky. Lehké pěnové jádro Densolite Core poskytuje snadné ovládání v nižších rychlostech a pomáhá zlepšovat lyžařské dovednosti. Jsou ideální na upravené až mírně proměnlivé sjezdovky.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Atomic Vantage WMN X72, vel. 148 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 6 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Atomic Vantage WMN X72, vel. 148 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0887445165545.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Atomic Vantage WMN X72, vel. 148

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Atomic Vantage WMN X72, vel. 148 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Atomic
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

Slevy Atomic Vantage WMN X72, vel. 148

Bazarové produkty Atomic většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Atomic Vantage WMN X72, vel. 148 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: